Botama's Blog

Tylko dla Orłów.

 • Kategorie

 • Archiwum

„Zenobiuszowi” – do sztambucha

Posted by botama w dniu Lipiec 9, 2010


Józef Bizoń 21.5.2010 w odpowiedzi na „Wpisy Zenobiusza”

„Zenobiuszowi” – do sztambucha

1. Tylko tchórz nie podaje swego prawdziwego imienia i nazwiska, aby móc strzelać zza węgła – no i nie ponieść przy tym własnej straty.
2. Jest takie polskie przysłowie: jak sobie pościelesz – tak się wyśpisz. Kaczyńscy i jego kamraci słali sobie łoże długo i skrupulatnie począwszy od okrągłego stołu – co wykazuję w oparciu o dokumenty – patrz chociażby tu:
„Kandydaci na Prezydenta RP a Układ Europejski – lekcja 3″
„Sprzedali Polskę i Polaków Unii Europejskiej AW$LD – lekcja 5″
„Kontrakt wojewódzki instrumentem zniewolenia przez UE – lekcja 4″
a nie w oparciu o wygodne opowiadania takich jak „Zenobiusza” – a o których to mówi ks. prof. Waldemar Chrostowski w wykładzie „O dialogu z Żydami” wygłoszonym do kapelanów wojskowych na Jasnej Górze.
3. PiS rządził na własne życzenie tylko 1,5 roku po to aby wykończyć niewygodnych kontestujących UE. Oddać władzę PO, po czym wahadło polityczne ma chodzić pomiędzy PiS i PO. A przy okazji, to Kaczyńscy rękami i nogami, jak to mówią, pchali Polskę do Unii Europejskiej – a cała reszta potem to tylko ich gra. Wiadomo czym grozi w normalnym państwie złożenie swego podpisu pod dokumentem pozbawiającym to państwo niepodległości, suwerenności, wolności – z całą pewnością nie Wawel.
4. Przytoczony wyżej autoryzowany wykład jest w istocie autoryzowaniem ponownym już raz autoryzowanego – tzn. wygładzeniem pierwotnego autoryzowanego tekstu z trefnych treści. Najlepiej to widać w ostatnim akapicie przytoczonego wyżej autoryzowanego z autoryzowanego tekstu.
5. Odnośnie masonerii i ‘B.B’ to są argumenty dla małych dzieci bez majtek bawiących się w piskownicy.

A co do wyborów to moje stanowisko na chwilę obecną wyraziłem już dawno temu [nika się ono ma do stawianego mi zarzutu] dnia 2010-04-24:
Przyblokować układ kanciastego stołu!
W tej sytuacji pozostaje nam na teraz chłodna polityczna kalkulacja, jeśli oczywiście chcemy przyblokować układ kanciastego stołu i przystopować – chociaż trochę – realizację planu opisanego w moim artykule „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa”.
Panu Ziemińskiemu i Panu Dylakowi polecam mój artykuł: „Zostaliśmy na lodzie” jako odpowiedź na ich kuriozalny pomysł z kandydowaniem P. Kosiura. Oczekuję też i od nich wszystkich publicznego udzielenia odpowiedzi na postawione tam fundamentalne pytanie – „Prawda to – czy fałsz?”

Socjotechniczne sztuczki najlepszą drogą  próżnię i wywiedzenie innych w pole.

Boguchwała, A.D. 24 kwietnia 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń

Naród Polski powoli się budziZenobiuszu – i w końcu to całw towarzystwo, razem z Panem/Panią, pogoni gdzie trzeba.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††

 

Pravda Prof. Dakowskiego

Piotr Bein 20.5.2010

Mam nadzieję, że Mirek Dakowski popełnił chybiony artykuł z niewiedzy. Oczekuję przeprosin i sprostowania jego tekstu. Sugestie, że jestem „śpiochem” (jakiego reżimu?) są poniżej pasa. Równie łatwo mogę udowodnić, że Mirosław jest agentem kompleksu jot, bo propaguje rusofobię, zaprawioną łacinniczym religionizmem. Wśród Polaków istnieje podobna infiltracja, demoralizacja, deprawacja i zniewolenie przez siły szatańskie, co wśród Rosjan. Więc dlaczego nie jesteś polonofobem, Mirku? Widzę w twej mentalności dylemat chrześcijański. Nie wiem dlaczego zapewniłeś mnie w emailu, że walczymy z tym samym wrogiem. Ja walczę z siłami ciemności, ty chyba potrzebujesz wrogów, żeby się określić.

Kompleks jot zdefiniowałem w pracach zlinkowanych na blogu grypa666. Z nimi polemizuje naukowiec, zamiast insynuować a la giewu. Rozwinąłem myśli profesorów Mearsheimera i Walta („Lobby Izraela w USA”) oraz  Petrasa („Kompleks Władzy Syjonistów”). Petras nie uwzględnił genezy i zasięgu syjonizmu, ani całościowej ideologii judeocentryzmu i struktur kompleksu jot. Przyczyniłem się do podniesienia wiedzy o kompleksie jot i to w kontekście empirycznym, rzadkim w polskiej literaturze. Za to należy mi się szacunek. Łatwiej o to u obcych, jak widać poniżej.

Szyderstwo Mirka jest nie na miejscu, nieuzasadnione i niekonstruktywne. Naukowiec nie referuje na stronę główną bloga (kilkaset artykułów, dziesiątki tysięcy komentarzy), tylko do konkretnych wypowiedzi. A tam nie znajdzie, że twierdzę „10 IV to robota kompleksu jot”, bo nie mam dowodów. Hipotezy o możliwych sprawcach należy stawiać, tak jak śledczy 10 IV powinni byli sukcesywnie eliminować możliwe przyczyny katastrofy w miarę zdobywania dowodów.

Mirek apeluje o szukanie Prawdy 10 IV, słusznie wątpi w pochopne wnioskowanie o sprawcach 10 IV przed wyjaśnieniem technicznej przyczyny katastrofy. Tak myślą m.in. Bein i Konrad „In” od początku na blogu grypa666. To czemu Prof. Dakowski stawia Dra Beina na przeciwnym biegunie? Zainicjowałem badania hipotez technicznych 10 IV (Konrad bada fałszywe NDB, do innych nikt się nie zgłosił) i utworzenia e-bazy danych „10 IV Timeline”. Zacząłem też praktycznie sam szufladkowac info 10 IV na pod-stronach grypa666, co porzuciłem z braku pomocników. A co zrobił Prof. Mirosław Dakowski ze swym  darem Bożym w chwili próby narodowej? Blogowi „naukowcy”, nie poraficie wyszukać na necie i przedstawić po polsku tematów ważnych dla 10 IV, np. broń neutronowa i termobaryczna. Za to nie brak energii do bzdet, plotkowania, oczerniania, plagiatów i kłótni o głupstwa…

„Kompleks jot” Beina to wynik 10-letnich badań naukowych, drogą porównania współczesnej demonizacji Serbów i Polaków. Prof. Mirek też miał szanse tego dokonać, kiedy na wyzwanie dyrektora projektu badań nad ludobójstwem na Uniwerystecie Miasta Hiroszima poprosiłem polskich badaczy, by przyłączyli się do opracowania tematów Golgoty PL, stosunków polsko-żydowskich i struktur władzy globalnej. Temat bałkański był mi ponad siły, a tu jeszcze dodatkowe, o których wiedzialem nic w porównaniu z polskimi naukowcami. A jednak trzy lata później, za darmochę, kosztem zdrowia i życia osobistego, a potem opluwania przez dratewstwo w kampanii antyscypionowej, macie te referata w literaturze anglojęzycznej, ślimaczo tłumaczone na polski od paru lat…

Mirek nie zgłosił się, inni wybrzydzali („nic z tego nie będzie, mośki nie pozwolą”). Dziś na JEDYNYM referacie nt. polski, opublikowanym jako praca naukowa z projektu, figurują nazwiska Beina i Pągowskiego — obaj inżynierowie, polonusy, nawet nie historycy czy humanisci. W tymże projekcie jedyne referaty nt. Bałkanów, struktur globalnych i zakazanej broni uranowej  — tematy współczesne i palące, powiązane z kompleksem jot — noszą nazwisko jakiegoś Beina. Dyrektor projektu, szwajcarski Profesor Christian Scherrer uznał te prace za doniosłe i jakościowe, opublikował jeden z referatów w tomie wstępnym, obok najlepszych autorów-badaczy ludobójstwa. Może Mirek poskarży się tamtemu gremium?

Wg Mirka, w pracy naukowej Beina brakuje kluczowej wg niego literatury. Jest mnóstwo tekstów godnych poznania i przytoczenia, przede wszystkim Nowy Testament, gdzie Chrystus powiedział co trzeba o kompleksie jot. Na pewno nie poznałem wszystkich pozycji, bo niby kiedy w przyspieszonym projekcie na budżecie zerowym? I niby po co? Prace historyczne i wiele współczesnych podkreślających masonów i iluminatów, nie stosują się do współczesnych warunków:  bezprecedensowo w historii dominuje kompleks jot w najważniejszych sferach życia, wytworzył nowe struktury i narzędzia podoboju (techniczne i instytucjonalne) dosłownie w ostatnich latach.

W której z prac zalecanych przez Profesora znajdę, że masoneria jest narzędziem judeocentryków, a u steru kompleksu jot są lubawiczerowie z banksterami? Która z nich rozwiąże zagadki Bałkanów i Ruandy, paprania wody, żywności i scypionek, skażenia radioaktywnego, elektromagnetycznego i chemizacji, 11 IX i wojny z terrorem, „duńskich” karykatur Mahometa, terroru w Mumbaju itd? Z próbek tekstu u Mirka widzę, że Epiphanus ogranicza się do masonerii. Ja z kolei zapytam, dlaczego Profesor nie zaleca lektury Bjerknesa i Eggerta? Brałem udział w empirycznych badaniach zorientowanych na prewencję, a nie w przeglądzie literatury. Ledwo zmieściłem się w narzuconym limicie objętości. Dodatkowe pozycje literatury wyleciałyby z braku miejsca. Wybrałem te, które trafiają w sedno – kompleks jot jako globalny, nadrzędny manipulator tajnych stowarzyszeń, religii, ideologii itd. Dlaczego Prof. Dakowski nie lansuje wątku judeocentrycznego, tylko masoński jako źródło zła — dokładnie za propagandą jot?

††††††††††††††††††††††

Wpisy Zenobiusza

Zbanowany niegdyś na grypa666 za rozstawianie po kątach i fanatyzm w chwili pojednania katolicko-beinowego, Zenobiusz wpisał ostatnio kilka dobrych rzeczy, choć poprzednie przywary znów wychodzą na Królowa Pokoju. Dziwi mnie jego zdziwienie, że jego wpisy tu nie wchodzą. Zapomniał, że został zbanowany i za co?  Podobnie dziwi monopolizacja patriotyzmu przez forum Królowa Pokoju. Oto jego wpisy, także z tamtego bloga, do oceny przez was, ponieważ frekwencja tu wyższa. — PB

……………………

Dla oceny sytuacji w Polsce kluczowe znaczenie ma rozstrzygnięcie zdumiewającego paradoksu, na który nikt nie zwraca uwagi.Gwałtowna miłość PO do Rosji jest oczywista.Jest także faktem, że w grudniu 2009 r Min.ON Bogdan Klich a więc przedstawiciel rządu PO PSL podpisał pierwszy raz w historii, pakt obronny z Chinami.Trudno w większą antyrosyjską prowokację,zważywszy że już nawet rosyjska prasa pisze o nieuniknionej w najbliższym czasie wojnie ,uderzeniu Chin na Rosję.Czy o sojuszu z Chinami wiedział Sejm,Prezydent.Odbyło się to po cichutku.Wiadomo że Rosja liczy na pomoc NATO a zwłaszcza Bundeswery,gazociąg północny ma być tą smyczą na której chce się Europę przyciągnąć do konfliktu.Prezydent Lech Kaczyński mający po latach opluwania mierne szanse na reelekcje ginie,zginąć miał też jego brat.Faworyt wyborczy Tusk rezygnuje z kandydowania, wysuwając Bronka Obciacha ,idealnego by przegrać wybory.Gdyby Jarosław zginął,alternatywą powinien być np Lepper,czy narodowiec.O co tu chodzi ,co to za misterne ,ukryte w cieniu roszady.Tusk dostaje medal Karola Wielkiego,czyżby za rezygnację z prezydenckich ambicji, złożonych na ołtarzu starej Europy ?.Czy Polska w sojuszu z Chinami, ma być pretekstem ,do nie udzielenia pomocy Rosji w wypadku wojny.????Osobiste nadzorowanie Polski przez Zbigniewa Brzezińskiego ,jest tu dodatkową przesłanką, że na polskiej szachownicy ,wielcy tego świata rozgrywają decydującą partię szachów.

……………………

Wykład wygłoszony w Fundacji Sorosaa będący przedmiotem ataku na Jarosława Kaczyńskiego je strony P.B. na Grypa666 za pośrednictwem tekstu niejakiego Józefa Bizonia.Nie mogę tam polemizować bo moje posty są wpuszczane po 12 godz gdy już jest nowy temat.Proszę o wsparcie .

Wykład Jarosława Kaczyńskiego
14 lutego 2005
Autoryzowany tekst wystąpienia [PDF 250 KB]

Lider Prawa i Sprawiedliwości jako sposób naprawy Rzeczpospolitej przedstawił program swojej partii – skupiającej, jak powiedział, różnych ludzi, których łączy jednak przekonanie, że trwanie Polski jako kraju niepodległego i podkreślającego tożsamość obywateli jest wartością. Wartość ta jest zagrożona – między innymi przez spadek przyrostu naturalnego, przez to, że większość polskich dzieci rodzi się w biedzie i jest pozbawiona szans na przyszłość, przez kryzys patriotyzmu. Proponowany kształt Unii Europejskiej nie promującej „Europy narodów” także zagraża naszej tożsamości.

Kryzys państwa z jakim mamy obecnie do czynienia, to w znacznym stopniu wynik „dziwnej rewolucji”, jak Kaczyński określił przemiany w Polsce sprzed 15 lat. Była to rewolucja bez rewolucyjnych działań i zmian. Nie zmieniono nie tylko ludzi i podstaw systemu, ale zrezygnowano także z rewolucji moralnej. To spowodowało uwikłanie wszystkich rządów III Rzeczpospolitej, utrwaliło patologię i aparat poprzedniego systemu, uniemożliwiło budowę społeczeństwa obywatelskiego.

Dziś, powiedział Kaczyński, jest szansa na zmianę, wydaje się także, że potrzeba takiej zmiany staje się powszechnie odczuwalna. Nie wiemy, czy to co się obecnie dzieje, przerodzi się w rewolucję moralną, ale nowa władza musi dać wyraźny sygnał, że rozpoczyna się nowy okres. Do radykalnych działań w tej dziedzinie niezbędne jest także współdziałanie prezydenta, dlatego, podkreślił Kaczyński, trzeba wygrać nie tylko wybory do Sejmu ale także prezydenckie. W centrum działań nowej władzy musi znaleźć się aparat państwowy: trzeba jasno określić relacje obywatela z państwem, rozbić patologiczne układy i wzmocnić państwo jako takie.

Prawo i Sprawiedliwość jest zwolennikiem uchwalenia nowej Konstytucji. Ustawa Zasadnicza powinna być, jak to określono, państwowo- i narodotwórcza. Ważny jest przy tym sam sposób uchwalenia nowej Konstytucji. Należy zwrócić się do zorganizowanego społeczeństwa i zachęcić do jej współtworzenia. Konstytucja musi odwoływać się do sfery wartości najważniejszych – chrześcijaństwa, Kościoła i Narodu, chronić rodzinę, określić stosunek do wartości historycznych, tradycji niepodległościowej, szczególnie antykomunistycznej. Zmienić należy kształt władzy wykonawczej – do konstytucji należy wpisać mechanizm reagowania na skandale dziejące się w sferach władzy, zlikwidować wiele niepotrzebnych instytucji.

Jeżeli niemożliwe będzie w przyszłym Sejmie stworzenie koalicji konstytucyjnej, Prawo i Sprawiedliwość opowie się za deklaracja konstytucyjną, która zapowie proces zmian i stworzy nową perspektywę moralną.

Pierwszym problemem z jakim muszą się jednak zmierzyć nowe władze, jeszcze przed „oczyszczeniem”, jest problem głodnych dzieci. To hańba III Rzeczpospolitej i to musi być załatwione na początek, powiedział Kaczyński.

„Oczyszczenie” państwa, to według PiS lustracja (także majątkowa polityków i ich rodzin), dekomunizacja, jawność, czyli odtajnienie wszystkiego co związane jest z dziejami PRLu. Kaczyński opowiedział się za stworzeniem urzędu antykorupcyjnego, pierwszej służby specjalnej nie wywodzącej się z dawnego systemu, Komisji Prawdy i Sprawiedliwości. Komisja byłaby organem sejmowym, powołanym do zbadania zasobów służb specjalnych, policji, urzędów skarbowych. Uzyskana w ten sposób wiedzę da się zmienić w „fakty procesowe” i trzeba tego dokonać, żeby rozbić stary układ. Do działań w tej dziedzinie mówca zaliczył jeszcze uchwalenie ustawy antylobbingowej, zaostrzenie prawa karnego, ustawową kontrolę administracji państwowej, która rozstrzygnie także kwestie dyscypliny i odpowiedzialności. Wszystkie te zabiegi nie odnoszą się tylko do przeszłości, podkreślił lider PIS, stworzy to także nowy aparat i nowe warunki działania.

Władza wykonawcza to obecnie pięć niezależnych od siebie ośrodków – rząd i niezależnie od niego ministerstwo finansów, prezydent, Rada Polityki Pieniężnej i Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Zdaniem PIS zlikwidować trzeba Radę Polityki Pieniężnej i KRRiTV, zapewnić mechanizmy, które zmusiłyby rząd i prezydenta do współdziałania. Budżet powinien przygotowywać premier, a nie ministerstwo finansów.

Wymiar sprawiedliwości podporządkować należy Ministerstwu Sprawiedliwości, zreorganizować sądy, wprowadzając na przykład specjalizację, urealnić odpowiedzialność dyscyplinarną pracowników sądownictwa. Kolejne postulaty usprawniające wymiar sprawiedliwości to likwidacja prokuratur apelacyjnych i krajowej oraz utworzenie elitarnej prokuratury specjalnej do walki z najgroźniejszymi przestępstwami.

Pozostałe kwestie, które należy jak najszybciej podjąć dla naprawy państwa Jaorsław Kaczyński, z braku czasu, mógł już tylko zasygnalizować:

•Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji – na czele zreformowanego resortu stanie nowy minister i silny gabinet; zmniejszyć należy służby specjalne, zlikwidować panujące w nich układy personalne przeniesione z poprzedniego systemu, zwiększyć za to ilość policji. W całym resorcie niezbędna jest wymiana „otoczenia”, czyli nie tylko ministra, ale np. komendanta głównego policji, wojewodów. W policji trzeba przywrócić dyscyplinę. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych musi tez współpracować z Ministerstwem Sprawiedliwości.
•w Służbie Zdrowia PIS opowiada się za powrotem do finansowania z budżetu – to zmniejszy skalę wyciekania pieniędzy i da ministrowi realną odpowiedzialność za system. Koszyk niezbędnych usług medycznych musi zostać zapewniony, dopuszczona będzie jednak prywatyzacja usług medycznych.
•kultura, to obszar bardzo ważny, powiedział Kaczyński. Zwiększymy aktywność państwa i wydatki w tej dziedzinie. Najważniejsze projekty to budowa Muzeum Wolności, program aktywizacji młodych odbiorców kultury pod nazwą Młoda Polska, Nikifor XXI wieku, projekt dla twórców z małych ośrodków. Kaczyński zapowiedział też reformę kinematografii, by także młodzi twórcy otrzymali szansę.
•w oświacie nacisk należy położyć na wychowanie patriotyczne, matematyka ma stać się przedmiotem obowiązkowym na maturze. Konieczne jest podniesienie poziomu kształcenia na wsi i w małych miastach – stąd zapowiedź odtworzenia inspektoratów oświaty.
•w sferze gospodarki, której funkcjonowanie polepszy się już w efekcie dekomunizacji i rozbicia starych układów, uruchomić trzeba programy sektorowe. Takim może być na przykład rozwój budownictwa, niezbędny już teraz, bo bezdomność może stać się problemem jeszcze większym w najbliższych latach. Będzie to program oparty o kredyt hipoteczny, gwarantowany przez państwo, czyli kosztowny, ale stymulujący całą gospodarkę.

Lider Prawa i Sprawiedliwości podkreślił na koniec, że w obecnej sytuacji społecznej i ekonomicznej nie da się dokonać rewolucji, ale nie można dopuścić do tego, by grupa wykluczonych czy tych, którzy obawiają się zmian powiększyła się. Jeżeli taka wielka grupa spotkałaby się przy urnach, to mielibyśmy rządy partii radykalnych i populistycznych – Samoobrony, Ligi Polskich Rodzin czy postkomunistów. Dlatego droga przed nami jest trudna. Copyright © Fundacja Batorego

……………………….

Jarosława Kaczyńskiego niejaki Bizoń ,odsądza od czci i wiary za wystąpienie które przytoczyłem.Podobnie Lecha Kaczyńskiego za lożę B.B. w Warszawie.Tylko polityczni debile mogą od nich wymagać postaw typu nie cem nie cem nie będę.Polityka to gra w której ,trzeba liczyć sie z przeciwnikiem , z którego nie spuszcza się oka,a nie swoim chorym chciejstwem.Loża B.B. spowodowała, że wiele gadających głó jednoznacznie się określiło i odsłoniło vide doradca Komorowskiego Szczepański czy niejaki Śpiewak,czy Środa.Twierdzenie że to Żydzi kiedyś było niełatwe do udokumentowania.Teraz jakże proste.Podobnie z aktywistami Fundacji Sorosa.
Czy nie widzicie że na Jarosława Kaczyńskiego trwa nasilona nagonka z użyciem m.in. argumentów wypichconych przez niesławnen pamięci płk. Lesiaka na polecenie Leszka Millera.Jak sądzicie czyi agenci wpływu za tym stoją,kto i dlaczego śmiertelnie boi się Jarosława?.Przecież on miał zginąć a prezydentem miał być Lepper.A tu taki pasztet.Myślcie ,analizujcie co naprawdę się dzieje.Pozdrawiam.

koment Krolowapokoju: Bizoń to rozrabiaka. Ciekawe co by zrobił na miejscu Kaczyńskiego gdyby np. został premierem i zobaczył jak wygląda prawda. Gdyby zobaczył że np. w MSWiA 99% ludzi to nie Polacy. Gdy widać że wszelkie media są nie polskie.Czy w tej sytuacji da się w 1,5 roku wyrzucić wszystkich?? Tylko małej wiedzy człowiek jak Bizoń może takie głupoty gadać. Tacy ludzie to sa zwykłe rozrabiaki sprzyjające unym. To nie sa patrioci polscy.

……………………….

Wychynął jeszcze jeden “patriota” niejaki Jezierski,post Jowrama na grypie i strona główna u Maruchy.Ten dopiero pluje jadem na Braci Kaczyńskich.Jak możecie, to powalczcie z tym, ja sam nie nadążam.Króluj nam Chryste.

……………………….

Niestety ,Polacy w swej masie, zatracili instynkt polityczny i państwowotwórczy.Poglądy autora artykułu [Józefa Bizonia] są tego dowodem.Abstrachując od powyższego rozdzierania szat ,nad “zdradą”,jakże chwytliwe hasło,autor aktualnie nawołuje do bojkotu wyborów prezydenckich i zwalcza Jarosława Kaczyńskiego.Jest to koncepcja nie tyle chybiona, co antypolska i właśnie ona, pachnie zdradą w chwili ,jakże dla Ojczyzny szczególnej.Zwycięstwo Jarosława Kaczyńskiego w pierwszej turze i walka o jak najszybsze rozwiązanie Sejmu i nowe wybory parlamentarne ,są jedyną szansą na uratowanie Polski.Uporczywe atakowanie Ś.P. Lecha Kaczyńskiego zakrawa na przejaw debilizmu politycznego.Jego opór przed podpisaniem Traktatu ,doprowadzał do furii elity Europy wystarczająco długo,by podprowadzić nas na przedproże kryzysu,obnżającego Unię.Każdy dalekowzroczny polityk uzna wielkość Lecha Kaczyńskiego.Podwórkowi politykierzy, potrafią tylko opluwać.Oczywiste że gdyby nie podpisał, też by zginął,a Pan Bronisław gBor Komorowski podpisałby ochoczo za niego.I tak zginął, kto wie czy i nie w zemście za ten długi opór.Wymaganie od niego postawy Rejtana, to tak jakby wymaganie od Prez. Raczkiewicza wypowiedzenia wojny Wielkiej Brytani i Stanom Zjednoczonum przez, Rząd londyński po ujawnieniu Jałty.
Polityka to wykorzystywanie realnych możliwości,a nie piaskownica dla chciejców.Jeszcze trochę a, politykierzy pokroju P.T. Bizonia naczną ogłaszać swoje programy pozytywne w postaci państwa podziemnego i wojny partyzanckiej.

zenobiusz powiedział/a

22 Maj 2010 @ 10:00 am

Dobrze umocowanemu „bohaterowi narodowemu” w odpowiedzi.
Ad 1.Mała podłostka jako argument pierwszy, wymaga szerszego komentarza.
Po pierwsze, jestem chyba jedynym blogowiczem który w sytuacji ,gdy niektórzy obawiali się, nawet podać nazwy miasta z którego piszą ,podał na blogu imię i nazwisko,nr tel. i adres Skype.
Było to co prawda w czasach sztucznej pandemi,ale nie przypominam sobie z tych czasów p.Bizonia aktywnie walczącego w obronie substancji biologicznej Narodu.Pan Bizoń pojawił sie dopiero po tragedii smoleńskiej,by opluwać Ś.P. Prezydenta,i wściekle zwalczać kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego,według zasady,lepiej potop, niż Kaczyński.

 • WordPress Planet
 • http://wirtualnapolonia.com/
 • http://miziaforum.wordpress.com/
 • http://dzieckonmp.wordpress.com/
 • http://ndb2010.wordpress.com/
 • http://monitorpolski.wordpress.com/
 • http://zagrypiona.wordpress.com/
 • http://smolensk1004.wordpress.com/
 • Ad 5. Małe dzieci bez majtek są chyba Pańską obsesją, bo goszczą w wielu Pana postach, na różnych blogach,na jednym nawet sugerowano w odpowiedzi by ,Pan te majtki spowrotem dziecku włożył.

  Merytoryczna dyskusja z Panem nie ma sensu strata czasu,tego typu”prawdziwych patriotów” grających do jednej bramki wysypało się tylu ,że jest to aż zabawne. Opluwają Radio Maryja,Telewizję Trwam,Jana Pawła II, i Braci Kaczyńskich jednym tchem.Wszystkim przypisują żydostwo i niszczenie Polski.
  To taktyka znana od dawna .Jak mają przeciwnika znienawidzonego,którego uczciwości nie da się negować ,ubierają go w chałat i Jarmułkę.
  ================
  od pb: Zenobiuszu, jesli chcesz dorownac panu Bizoniowi:
  – wypluj oszczerstwo pod jego adresem w ostatnich 5 zdaniach powyzej = jesli nie, musze cie zbanowac wg wersalu grypa666;
  – wstaw w nicka swe imie i nazwisko;
  – zajrzyj do jego prac i napisz nam od kiedy dziala piórem;
  – podaj, co znacznego osiagnales w kampanii antyscypionkowej zeby rozliczac innych;
  – podaj, co zrobiles przeciw demonizacji Serbow jako ludobojcow, ktorą poparl Watykan i polski KK;
  – zamiast sugestii pedofilii u twoich adwersarzy, napisz udokumentowany ARTYKUL dlaczego mamy uznac judeocentryczne czyny Kaczynskich za sprzyjajace polskiej racji stanu.
  Poniewaz nie mam czasu sledzic forum, powyzsze przyslij na moj adres kontaktowy podany w prawym gornym rogu strony glownej.

  Skomentuj

  Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

  Logo WordPress.com

  Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Google

  Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie z Twittera

  Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Facebooku

  Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

  Połączenie z %s

   
  %d blogerów lubi to: