Botama's Blog

Tylko dla Orłów.

    Reklamy
  • Kategorie

  • Archiwum

Gonić antysemitę!

Posted by botama w dniu Lipiec 9, 2010


Z tej okazji proponuję b. sojusznikom zagrzebanie toporków wojennych i dyskusje na ich blogach, jak pojednać się bez narzucania swoich opinii. Chciałbym żeby:

  • ogłoszone przez Zenobiusza zawieszenie kilku oszczerczych stron i artykułów pozostało permanentnym,
  • Królowa Pokoju z żoną pogodzili się z myślą, że i w ich religii są degeneracje,
  • Konrad przebolał „porażkę” Kaczora i wziął się za to, co robi najlepiej: niezależne śledztwo 10 IV.
    http://grypa666.wordpress.com/

 Polsce nie ma w szerokim użyciu Biblii Scofielda, ale spotkałem mentalność syjonistyczną. Pewien wybitny katolicki mecenas powiedział mi, że powinniśmy popierać Izrael, bo chroni przed nawałą islamu. U chrześcijańskiego Zenobiusza, którego blog przyciąga  „prawdziwych patriotów” jak Królowa Pokoju, składanka Bein Wojownik II,czyli „praw-dziwki” w natarciu figuruje w najpoczytniejszych wraz z Intronizujmy Chrystusa w Rodzinach,mało już czasu.!!!!!! Intronizacja nastąpi z chwilą przyjęcia Jezusa Chrystusa do serc Polaków, szczególnie chrześcijan.

Niektórzy nie mogą pogodzić się z myślą, że ich głowy i serca opanował Diabeł – od lucyferiańskiej wersji wydarzeń bałkańskich i negacji korupcji w KRK, po oszczerstwo Bein – zdrajca Polaków. Kahal w USA od początku podłożył kłody pod śledztwo 11 IX i „wybrał” im  dżumę Obama gorszą od cholery Bush, a jednak Amerykanie dokończyli śledztwo bez ostentacyjnych wyroczni kto jest patriotą a kto nie. W Polsce nie znalazł się  chętny na założenie proponowanej przeze mnie systematycznej bazy danych o 10 IV, bez czego trudno coś badać. Cała nadzieja więc w Konradzie, ale wystarczy że kahal go sprzątnie …i po niezależnym śledztwie. A „referendum” Kaczora ws. koszernych restytucji skończyłoby się jak referenda ws. akcesji Polski do Unii oraz Traktatu Lezbijskiego – oszustwem, bo taka natura Synów Diabła, o których nie raz mówił Jezus Chrystus.

A jednak ww. towarzystwo zachłystuje się dziwolągami patriotyzmu zaprogramowanego na cele jot. Nie sądzę, że są agenciurami czy sprzedajnymi szabas-gojami. Po prostu wierzą w szatańskie bzdury jak chrześcijanie syjonizmu w USA i jak tamci szafują naklejką „antysemita”, podprogowo zaprogramowani przez jot. Nazywają tak przeciwników zbrodniczego syjonizmu (i szerzej pojętego judeocentryzmu). Jakby ideologia, historia czy obecne czyny judeocentryków to był cymes, do którego narody mają się ścigać w NWO. Dratewstwo też nie mogło znaleźć na mnie „haka”, więc strzeliło „Bein-antysemita”. Skomentowałem wtedy: Rozumiem, ze pilną sprawą dla mocodawcow Dratewki jest podtrzymac blotko na Beinie. Swa publiczke Dratewka tak podekscytowal obietnicami nagrania z rzekomym antysemityzmem Beina, ze Bimi zapytal 10.11.2009: „jepierdziele, ten wątek jest nudny jak flaki z olejem. to dacie w końcu to nagranie, czy nie? bo jak nie to już więcej tu nie wchodzę”. Szantaz rzekomym antysemityzmem daje odpowiedz, dla kogo robi Dratewka. Polacy nie uzywaja tego chwytu. Rownie znamienny jest zarzut (rozpoczęty przez chrypa666 na onecie), ze Bein jest guru. Potencjalne przywodztwo, szczegolnie przez osoby nie lękające sie mowic „antysemicko”, jest koscią w gardle unych.

 

Mało robiąc przeciw prawdziwemu antysemityzmowi w Polsce (np. edukacja co to jest kompleks jot i że to nie to samo co masy żydowskie), osoby te angażują się w antypolonizm – też twór jot! Nalepkę „antysemita” od polskich chrześcijańskich syjonistów uważam za zaszczyt i uznanie, bo stawiają mnie wśród takoż osmarowanych gigantów Patriotyzmu i Prawdy: Śp. Dr Dariusz Ratajczak, Śp. Andrzej Leszek Szcześniak, Kazimierz Świtoń, Profesor Jerzy Robert Nowak, Ksiądz Profesor Waldemar Chrostowski, Profesor Bogusław Wolniewicz i wielu innych.

††††††††††††††††††††††††††††

 

Gonić antysemitę!

Pod tym hasłem patryjota Zenobiusz tępi oszusta, hohsztaplera w handlu malarstwem i sklepikarstwie scypionkowym, pseudo-naukowca, nienawistnika katolików, manipulatora nastrojami i opinią Polaków, agenta banksterów – Beina. Ale o tym następnym razem, jak Zenobiusz przywróci pod-strony wg prawa usunięte na czas zgiełku wybiórczego, no bo przecie Bein kandydował na prezia. Będzie to zgrabne przejście (nareszcie!) do głównego tu tematu: kompleks jot.

………………

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: